Bejelentés

vallajromkat.egyhaz A szeretet mindenkié

Ingyenes Angol online nyelvtanfolyam kezdőknek és újrakezdőknek. Ráadásul most megkapod ajándékba A Hatékony Angol Tanulás Titkai tanulmányom.

Üzenőfal

Név:

Üzenet:

Szeretlek úgy, ahogy vagy.

Szeretlek, mert vagy.

Sőt: annak ellenére szeretlek,

hogy olyan vagy, amilyen vagy.

A jézusi szeretet ez.

Kell hallatnunk a hangunkat, s az Isten által elrendelt családi értékeket közvetíteni, erősíteni a világ felé.

A család egy férfi és egy nő szeretetkapcsolatán alapuló életközösség.

***************************************

"Uram, sétálj át a házamon és

vidd el minden aggodalmamat és

betegségemet, és

kérlek vigyázd és gyógyítsd meg a családomat,

a nevedben." Amen

********************************************************************************************************************************** Egyházközségi oldalunkon betekintést nyerhetsz közösségünk életébe. Az aktualitásokról szeretnénk időben tájékoztatni minden érdeklődőt.

Mint látható, jelennek meg újabb és újabb oldalak, beszámolók. Fel szeretném hívni a kedves olvasók figyelmét, hogy a havonta megjelenő újságok kivételével érdemes időnként újból ránézni egy-egy már olvasott oldalra, mert vannak, melyekre képeket, írásokat még utólag is töltök fel. Ha valakinek vannak még képei, melyeket szívesen tenne fel az egyházközség oldalára, szívesen fogadom.

Részt vehetsz az egyházközség életében azzal, ha írsz a vendégkönyvbe, az üzenőfalra, megosztod velünk gondolataidat. Nagyon szeretném, ha lennének olyan lelkes olvasók, akik segítenének nekem a szerkesztésben.Egy-egy cikk, ima, gondolat, beszámoló megfogalmazása nagyon sokat segítene, hogy még érdekesebbé, értékesebbé tegyem a honlapot.

Nagyon jó lenne, ha szélesedne a szerkesztők csoportja, és így színesebbek tudnának lenni az oldalak. Várom a segítséget, a gondolatokat. Betekintést kaphatsz az egyházközség rendezvényeiről képekben.

Szólj hozzá

Név:
E-mail címed:
Az e-mail címed nem jelenik meg az oldalon
Szöveg:
Milyen nap van ma Magyarországon?

Kellerné Szatvári Mária [ 2014-02-01 16:58 ]

Galambos Istvánné [ 2012-01-07 17:49 ]

Morus Tamás imája:

Uram, ha lehetséges, adj nekem
testi egészséget, hogy ép
szervekkel szolgálhassak neked!

Adj nekem, Uram egyenes lelket,
hogy lássam, mi a jó és helyes,
ne féljek a gonoszság támadásától,
és minden ügyemet rendbe
tudjam szedni.

Adj nekem Uram, készséges lelket,
mely sohasem unatkozik, nem
panaszkodik, nem kesereg és
nem érzékenykedik!
Segíts, hogy ne törődjem
mértéken felül azzal a valamivel,
amit \"Én\"-nek hívnak!

Adj Uram humorérzéket!
Segíts, hogy értsem a tréfát,
hogy vidám legyek
és másokat is fel tudjak vidítani !

Szatvári Jenőné [ 2011-12-01 20:26 ]

Nagyon szép imákat, megható történeteket olvashatunk a honlapon.Szeretnék egy kis "mesét" elmesélni az olvasóknak.

Kiss Adina: Mese a kicsi kézről

Volt egyszer egy kicsi kéz. Egyik reggel úgy döntött, hogy valami hasznos dolgot fog tenni. Segíteni fog másoknak, másokon. Már épp indulni készült, amikor a kicsi láb így szólt hozzá:
- Ne menj egyedül, várj, én majd elviszlek!
- Rám is szükségetek lesz, ha beszélni kell. - mondta a száj, és ő is menni akart.
- De hogy fogjátok meglátni a szenvedőket, ha én itthon maradok? - kérdezte a szem és ő is csatlakozott a többiekhez.
A kicsi szív nagyot dobbant. Mivel ő volt a legérzékenyebb mind közül, el is szomorodott, hogy őt nem is hívják. Meghallotta a fül a kicsi szív sóhaját, s ezt mondta.
- Én hallom a sóhajokat, és azt is, ha valaki sír. Én is veletek megyek. De a kicsi szív nélkül nem mehetünk sehova. Ő az, aki együtt tud érezni a szenvedővel.
- Menjünk együtt! - jelentette ki örömmel a kicsi kéz. Milyen jó, hogy nem kell egyedül menjek, gondolta magában, és boldogan útnak indultak.
A szem már az első utcasarkon észrevett egy koldust. Szólt a lábnak, hogy álljon meg. A szív megremegett, mikor látta a didergő koldust.
- Nincs pénzünk!- ijedt meg a kéz. Nincs mit adjunk neki.
- Bújjunk oda hozzá jó szorosan és melegítsük meg! - javasolta a szív nagy örömmel.
Így is tettek. Megmelegítették a koldusnak nem csak a testét, hanem a lelkét is a szeretetükkel. A koldus hálálkodott. A fül elmondta a többieknek, a koldus szavait. Nemsokára továbbmentek.
Az utca túloldalán a szem megpillantott egy öreg nénit, aki meggörnyedt a sok csomag alatt. A láb odafutott, a kéz pedig átvette a teher felét. A nénike mosolygott, a kicsi szív erre nagyot dobbant.
Hazakísérték. A nénike nagyon hálás volt.
Épp haza indultak, amikor a kihalt utcán, a járdaszélén ülve, a szem egy gyermeket pillantott meg.
- Odamegyek. - mondta a láb.
- Sír! - mondta a fül.
- Miért sírsz? - kérdezte a száj.
- Már nincs senkim! - zokogta a gyermek.
A szív nagyon szenvedett.
- Elkéstünk!- kiáltott a kéz.
Odakuporodtak a gyermek mellé. Nem tudtak adni semmit neki. De a kicsi szív nagyon SZERETETT. A kicsi szem KÖNNYEZETT. A kicsi fül és láb CSENDBEN ÜLTEK. A kicsi száj HALLGATOTT. A kicsi kéz MEGÖLELTE a gyermeket. És együtt ültek az utca kövén!

Ingyenes honlapkészítő
Profi, üzleti honlapkészítő
Hirdetés   10
Végre értem amit angolul mondanak nekem, és megértik amit mondok.

KÖSZÖNÖM NOÉMI!